«Львівський молодіжний клуб» кличе у свої обійми

13 жовтня, у день, коли весь Львів смакував шоколадом на тематичному святі, проактивна молодь міста у приміщенні готелю «Джем» знайомилась із діяльністю ГО «Львівський молодіжний клуб».

Світлина від Maria Pulkiv.

Кажуть, без дружби і взаємоповаги не збудувати міцної команди. Мабуть, саме тому голова організації Данило Сороковий і заступник голови Соломія Логінська розпочали зустріч із простого, але значущого: «Ми – сімя, здружена і злагоджена, і це наша запорука успіху.»

«Львівський молодіжний клуб» – це громадська організація, яка діє вже 4 роки. За цей час її членам вдалось втілити в життя низку успішних проектів, з-поміж яких і серію пізнавальних та мотивуючих лекцій для молоді – «One Day Meeting». Її спікерами стали такі успішні персони, як журналіст і письменник Остап Дроздов, ведучий ранкового шоу Тарас Гаврик, фундатор Ігор Пастернак та справжні герої сучасності – кіборги, які захищали Донецький аеропорт.

До не менш успішних заходів належать волонтерські допомоги в організації масштабних «Форуму Видавців», «Української пісні», «Lviv graffiti fest», «Зроби Львів зеленим» тощо.

Світлина від Львівський Молодіжний Клуб.

За словами Соломії, акції «Джерело» скликає друзів» і «Подаруй дитині свято» — справжня гордість президії та членського складу «Молодіжного клубу», оскільки схожі заходи – це завжди зворушення та радість від щасливих дитячих посмішок.

«Принцип роботи «Подаруй дитині свято» такий: перед святом Миколая ми збираємо листи дітей із малозабезпечених сімей Львова. Згодом викладаємо їх на нашу сторінку у Фейсбуці, (де, між іншим, понад 2 тисячі людей це читають).  Звідти доброчинці та всі небайдужі можуть розподілити між собою листи і виконати дитячі бажання. Ми ж, у свою чергу, організовуємо потім приємну зустріч. Повірте, дивитись на обличчя дитини, якій принесли омріяного папугу, неповторно!» — коментує Данило.

Світлина від Maria Pulkiv.

А які ж перспективи відкриваються перед новими учасниками «Львівського молодіжного клубу»? Прес-секретар привідкриває завісу: цікаві проекти, чудовий колектив, безліч нових корисних знайомств, міжнародні тренінги, спільні поїздки, і ще багато інших приємних бонусів.

«Коли не почнеш з себе – нічого не зміниться, коли ти не будеш активний – теж нічого не зміниться.» – Завершує промову голова організації. – «Кажуть, люди зараз пасивні. Сидять в Інстаграмі, нічого не роблять. Але ті 20% проактивних можуть перекрити тих інших 80! І, я думаю, що ви прийшли сюди саме заради того, щоб зайнятись саморозвитком. Бо розвиваючи себе ми змінюємо світ довкола.»

Автор статті: Романія Строцька – волонтер-журналіст Львівського обласного молодіжного центру

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

Up ↑

%d блогерам подобається це: